Pátek, 24 března, 2023
aktualne

Srovnání parametrů VPN HUB a Perfect Privacy VPN: V čem je která lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: VPN HUB, nebo Perfect Privacy VPN? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, součet rozdaných bodů je 5,6/10 – 7/10.

Test rychlosti VPN HUB : Perfect Privacy VPN, kdo vyhrál?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o VPNhub a Perfect Privacy.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 16 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 482 Mb/s. VPN HUB tak je o 466 Mb/s pomalejší v porovnání s Perfect Privacy.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u VPN HUB skript naměřil 6 Mb/s. Perfect Privacy VPN v průměru dosahovala 236 Mb/s, v důsledku čehož je o 230 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 35 ms. Druhé Perfect Privacy laboratoř naměřila 85 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže VPN HUB byla o 50 ms horší.

Výsledek VPN HUB – Perfect Privacy tak činí 3 /10 : 8/10.

Zvládá VPN HUB přehrávat filmy z Netflixu?

Vysoká rychlost je pro odblokování zahraničního Netflixu důležitá, VPN HUB tuto funkci nezvládne. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, Perfect Privacy VPN zahraniční Netflix odblokovat nemá.

Díky VPN lze sledovat i blokovaná YouTube videa, přičemž Perfect Privacy VPN tuto dovednost má. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube nemá.

U VPN doporučujeme ohlídat také další funkce, jako je ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a BitTorrent. Kupříkladu VPN HUB nenabízí ochranu před DNS úniky a Perfect Privacy VPN zase neposkytuje white list.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 8 /10 vs. 8/10.

Obstojí VPN HUB v nabídce zemí a serverů?

Nízká nabídka VPN serverů může způsobit nízkou rychlost, VPNhub má v nabídce 1 000 serverů, v katalogu PerfectPrivacy VPN jsme napočítali 58 serverů. První z dvojice tak udává o 942 víc .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u Perfect Privacy VPN dosahuje počtu 23. Druhá VPN má 60, o 37 víc. V tomto srovnání tak vítězí .

Významný je také počet současně připojitelných zařízení, kterých VPNhub zvládá 5. Perfect Privacy VPN současně připojí neomezeně zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Které platformy nabízí VPNhub a jaké umí PerfectPrivacy VPN?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, VPNhub zvládne platformu Android a ochrání přístroje na systému iOS. Druhá VPN Perfect Privacy VPN iPhony s iOS ochrání, Android OS dokáže pokrýt.

Poskytování informací o uživatelích VPN se řídí zákony země, kde má společnost registrované své sídlo. VPNhub má domov na Kypru. Provozovatel druhé VPN má kořeny ve Švýcarsku.

Aplikace VPNhub nebyla lokalizována v českém překladu, Perfect Privacy česky taky lokalizována není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla VPN HUB skóre 10/10, Perfect Privacy VPN si vysloužila hodnocení 8/10.

Předplatné VPNhub vs. Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy VPN můžete mít za 221 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít již za 86 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 4/10 pro první, respektive 1 /10 pro srovnávanou VPN.

pr článek

Další články autora